Medewerker worden? Heb je zin om CenEka van binnenuit te leren kennen en (volledig op vrijwillige basis) te helpen bij het organiseren van allerhande activiteiten zoals onze jobfair, workshops, lezingen of studentenfeestjes? Neem dan contact op met onze vice-praeses op Facebook of via mail. Als actieve CenEka-medewerker word je bovendien mee uitgenodigd op de bestuursetentjes en teambuilding!
Luka Van Eeckhoutte

Luka Van Eeckhoutte

Voorzitter

Als voorzitter leidt Luka de vereniging in goede banen, zorgt voor een duidelijke visie en brengt het bestuur samen om het beste uit onze evenementen te halen. Tevens is Luka het aanspreekpunt op alle activiteiten en behartigt hij onze belangen bij de UGent. Hiernaast springt de voorzitter ook actief bij en helpt de rest van het bestuur waar nodig.

luka.van.eeckhoutte@ceneka.be
Jarne Verhaeghe

Jarne Verhaeghe

Ondervoorzitter & PR

De ondervoorzitter valt in wanneer de voorzitter niet kan, maar heeft ook zelf een belangrijke rol. Jarne zorgt ervoor dat ieder bestuurslid tijdig zijn verplichtingen nakomt en is ook de directe link met VTK Gent, waarmee CenEka meerdere evenementen samen organiseert. Hij staat dit jaar ook in voor de communicatie van onze evenementen naar studenten

jarne.verhaeghe@ceneka.be
Gilles Ballegeer

Gilles Ballegeer

Career

Samen met Julien staat Gilles in voor de organisatie van onze jobbeurs EMECS. In deze samenwerking met PKarus en IEEE neemt CenEka vaak het voortouw en zorgen we ook voor een vlotte digitale experience voor, tijdens, en na de beurs.

gilles.ballegeer@ceneka.be
Julien Vanden Avenne

Julien Vanden Avenne

Career

Samen met Gilles staat Julien in voor de organisatie van onze jobbeurs EMECS. Ze strikken de meest fascinerede bedrijven voor elektrotechniek en computerwetenschappen, en zorgen ervoor dat het zowel voor onze studenten als de vertegenwoordigers een aangename dag wordt.

julien.vanden.avenne@ceneka.be
Edward Verschraegen

Edward Verschraegen

Externe

Als externe vertegenwoordiger is Edward de voornaamste contactpersoon voor onze sponsors en voorziet hij hun zichtbaarheid op onze evenementen. Tevens staat hij in voor bedrijfsbezoeken en rechtstreekse promo van partnerevents naar onze studenten.

edward.verschraegen@ceneka.be
Inigo Lowagie

Inigo Lowagie

Web

Voor het tweede jaar op rij is Inigo webmaster. Hij bouwt verder aan deze website met een flexibele backend in Symfony en bulma.io als open source CSS framework.

inigo.lowagie@ceneka.be
Jone Hoong Tong

Jone Hoong Tong

Web

Het web team wordt versterkt door Jone Hoong. Hij zorgt dat onze website modern, up-to-date en voor 99.99% van de tijd online blijft.

jonehoong.tong@ceneka.be
Robbe De Vilder

Robbe De Vilder

Cultuur & Feest

Als lid van het feest-team staat Robbe voor het tweede jaar op rij in voor feestjes en recepties: hij kan nu perfect inschatten hoeveel dorst onze leden hebben.

robbe.de.vilder@ceneka.be
Bernd Vandenhende

Bernd Vandenhende

Cultuur & Feest

Als lid van het feest&cultuur-team staat Bernd mee in voor het gezellige aspect van CenEka: semesters feestelijk openen, verfijnde recepties cateren na onze lezingen, vragen opstellen voor de CenEkwiz en ieder semester een legendarisch feestje organiseren.

bernd.vandenhende@ceneka.be
Jens-Joris Decorte

Jens-Joris Decorte

TechTrip organizer

Jens-Joris staat voor de uitdaging om het succes van de eerste Tech Trip (London '19) te evenaren of zelfs te overtreffen.

jens-joris.decorte@ceneka.be
Brendan Saux

Brendan Saux

Penningmeester

Als penningmeester staat Brendan in voor alle boekhoudkundige verplichtingen die bij een vzw horen. Daarnaast zorgt hij ook voor een evenwichtige budgettaire planning.

brendan.saux@ceneka.be